darmowy workbook, który odmieni twoje lekcje fizyki

Spraw, że uczniowie wyjdą po Twoich lekcjach fizyki z wypiekami na twarzy! z uśmiechem na ustach! z iskrą radości w oczach!

Pobierz darmowego workbooka "Jak zachęcić uczniów do nauki fizyki?"
i oczaruj uczniów ekscytującymi zajęciami. Do tego znów poczuj, jak wspaniale jest uczyć fizyki.

Czy masz tak, że...?

👉Czujesz, że coraz trudniej jest zainteresować fizyką współczesnego ucznia?

👉Widzisz, że uczniowie mają kłopoty ze zrozumieniem fizycznych zagadnień?

👉Szukasz nowych pomysłów i sposobów na uatrakcyjnienie swoich lekcji fizyki?

👉Jesteś początkującą nauczycielką, która potrzebuje gotowych materiałów na lekcje lub doświadczoną, która potrzebuje nowych inspiracji?

✅Jeśli tak, to dobrze trafiłaś/eś! Ten workbook pomoże Ci uporządkować najważniejsze elementy niezbędne, aby zaczarować swoje lekcje fizyki. Dzięki niemu poczujesz na nowo ekscytację do nauczania fizyki, którą będziesz promieniować na swoich uczniów. 

Pobierz workbooka, zapisując się na newsletter:

Co zawiera workbook?

Do workbooka dołączona jest lista 100 przykładów fizyki w życiu codziennym, dzięki której Twoi uczniowie zobaczą, że fizyka jest...

wszędzie wokół nich.

Pobierz workbooka:​

Wpisując swoje dane i potwierdzając zapis zgadzasz się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów i informacji o usługach i produktach przez Izabela Kondratowicz Pani od fizyki zgodnie z Regulaminem newslettera. Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie newslettera.

Nazywam się Izabela Kondratowicz

Pomagam nauczycielom w przygotowywaniu ciekawych materiałów na lekcje, a uczniom w zrozumieniu fizyki. Z wykształcenia i pasji jestem doktorką nauk fizycznych, nauczycielką i tutorką. 

Prowadzę profil na Facebooku Pani od fizyki oraz grupę #KreatywnePanieodFizyki, które zrzeszają ponad tysiąc nauczycielek i nauczycieli fizyki – pasjonatów, którzy poszukują inspiracji do nauczania fizyki. 

Skoro tu jesteś, to zapewne szukasz narzędzi, by prowadzić jeszcze ciekawsze lekcje i zaciekawić uczniów fizyką. Chętnie Ci w tym pomogę!