Czujesz na karku oddech zbliżającej się wielkimi krokami MATURY Z FIZYKI? Masz poczucie, że zostało już niewiele czasu, a Ty chciał/abyś uporządkować sobie wiedzę? Masz dość nudnego wkuwania, czytania podręcznika, oglądania wykładów i przerabiania zbiorów zadań? Chciał/abyś powtórzyć sobie teorię w ciekawy i skuteczny sposób oraz utrwalić zasady rozwiązywania zadań maturalnych w grupie razem z innymi uczniami i uczennicami?

Z radością i ekscytacją zapraszam maturzystów na Intensywny Kurs Maturalny przygotowujący do matury rozszerzonej z fizyki 2023. W tym kursie uczę, jak w efektywny sposób przyswoić teorię, jak solidnie utrwalić umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych i w końcu, jak zdać maturę z łatwością, uzyskując satysfakcjonujący wynik!

Ten kurs to nie jest standardowy kurs online w formie wykładu, podczas którego ja przedstawiam teorię i rozwiązuję zadania, a uczeń/uczennica biernie przepisuje. To jedyny taki kurs na rynku, który składa się z praktycznych warsztatów opartych na dwóch filarach: metodzie skutecznego zapamiętywania poprzez notatki wizualne (sketchnoting i mapy myśli) oraz rozwiązywaniu zadań maturalnych w oparciu o metodę peer learning.

Jak pracujemy?

Stworzyłam ten kurs w oparciu o wieloletnie doświadczenie indywidualnego przygotowywania uczniów do matury rozszerzonej z fizyki oraz prowadzeniu zajęć w szkołach i na politechnice, gdzie w ramach nauki teorii wykorzystuję notatki wizualne (sketchnoting i mapy myśli), a w ramach praktyki nowatorską metodę tzw. peer learning, czyli nauczanie rówieśnicze – świetną metodę, której skuteczność została potwierdzona przez liczne badania naukowe.

Dzięki połączeniu tych dwóch metod podczas nauki angażowane są różne zmysły, co przekłada się na efektywność zapamiętywania oraz utrwalanie umiejętności. Moi uczniowie i uczennice uczą się dużo skuteczniej, powtórki do matury sprawiają im przyjemność, a praca z rówieśnikami zwiększa ich motywację i zaangażowanie, dzięki czemu uzyskują świetne wyniki na maturze (powyżej 70%).

TERMIN KURSU: poniedziałki 19:00-21:00 (wyjątek: wtorek 11/04, ze względu na święta wielkanocne), dodatkowe konsultacje: czwartki 19:00-20:00

START: 6 lutego 2023

KONIEC: 24 kwietnia 2023

CENA: 900zł 1200 zł – cena promocyjna do 31/01 (najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni), cena regularna:1200zł.

pojedynczy warsztat: 55zł

MIEJSCE: Spotkania na Zoom, obowiązkowy mikrofon oraz kamera

ZAPISY: paniodfizy@gmail.com lub TUTAJ

Harmonogram kursu:

Kurs obejmuje:

  • 12 spotkań na Zoom po 2h, łącznie 24h zajęć przez 3 miesiące
  • Dodatkowe konsultacje (1h w tygodniu) – dodatkowe 12h do dyspozycji ucznia/uczennicy, możliwość indywidualnego omówienia niezrozumiałych treści
  • Dostęp do grupy dyskusyjnej
  • Szczegółowy plan powtórek i tracker postępów
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych – zadań maturalnych, vademecum, opracowań teoretycznych
  • Dostęp do autorskich notatek wizualnych z fizyki (plansz i kart pracy ucznia)
  • Udział w zajęciach warsztatowych, intensywna praca w małych grupach (3-4 osoby) z moim wsparciem

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany uczniom i uczennicom, którzy odbyli już rozszerzony kurs fizyki (w klasie o profilu fizycznym lub na dodatkowych zajęciach), a teraz potrzebują solidnej i skrupulatnej powtórki przed egzaminem. Tym, którzy chcą przyswoić wiedzę nieszablonowo i kreatywnie, a więc skutecznie i trwale. Nie jest wymagana umiejętność rysowania.

Ten kurs to prawdziwa perełka wśród innych kursów przygotowujących do matury. Jestem przekonana, że pomoże każdemu maturzyście i maturzystce podejść do egzaminu z fizyki ze spokojem i pewnością, że jest się świetnie przygotowanym!

Chcę być na tym kursie, zapisuję się!

Masz więcej pytaj? Napisz lub zadzwoń do mnie!