Czy chcesz, aby nauka przedmiotów ścisłych przychodziła Ci łatwiej? Masz kłopoty z fizyką i potrzebujesz pomocy kogoś z pasją? Kto potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia w prosty i kreatywny sposób?

 A może nauki ścisłe są Twoją mocną stroną i chcesz związać z nimi swoją przyszłość? Marzy Ci się kariera naukowa i potrzebujesz wsparcia osoby doświadczonej, która przeszła tę drogę? 

Jeśli tak, to świetnie, że tu jesteś!

 

 

Nazywam się Izabela Kondratowicz i potrafię odczarować fizykę tak, by z czarnej magii, przed którą trzeba się bronić, stała się ekscytującą nauką pełną pięknych zaklęć, pomagających zrozumieć otaczający nas świat.

 

Jestem doktorką nauk fizycznych (specjalność nano/biotechnologia, inżynieria materiałowa) i nauczycielką fizyki z przygotowaniem pedagogicznym i ponad 10-letnim doświadczeniem w uczeniu fizyki. Kiedyś fizyka była moją zmorą, po czym trafiłam na nauczyciela, który potrafił zaszczepić we mnie pasję do tego przedmiotu. 

Dziś sama staram się być taką nauczycielką.

Wykorzystuję aktywne metody nauczania fizyki oparte na eksperymentach, projektach badawczych i symulacjach komputerowych, a także grach i quizach. Jednocześnie na każdym etapie obserwujemy fizykę w codziennym życiu. Korzystam z kreatywnych metod nauki i technik zapamiętywania (tj. mapy myśli, sketchnoting, skojarzenia, mnemotechniki).

Dodatkowo podpowiadam moim podopiecznym, jak się uczyć, żeby się nauczyć i zrozumieć... na co im potrzebna w życiu fizyka... jak polubić ten fascynujący przedmiot... jak zdać maturę, zaliczyć sprawdzian...

Serdecznie zapraszam na korepetycje z fizyki:

  • uczennice 7 i 8 klasy szkoły podstawowej
  • uczennice liceum i technikum na poziomie podstawowym lub rozszerzonym
  • studentki kierunków ścisłych i technicznych

Z moim wsparciem:

  • nauczysz się fizyki w przyjaznej atmosferze opartej na cierpliwości i zrozumieniu
  • poczujesz się pewniej, szybko poprawisz oceny, a fizyka przestanie być Twoją zmorą
  • przygotujesz się do sprawdzianów, testu gimnazjalnego i matury, kolokwium lub egzaminu
  • rozwiniesz swoje zainteresowania związane z fizyką, chemią, nowymi technologiami
  • uzyskasz pomoc w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej

Czuję ogromną satysfakcję, gdy widzę ten błysk w oczach moich uczniów, kiedy w końcu rozumieją to, co wcześniej było dla nich niezrozumiałe. Kiedy pierwszy raz zgłaszają się do tablicy podczas lekcji fizyki lub kiedy rozwiązują sami trudne zadanie i są z tego dumni. Kiedy oprócz zrozumienia fizyki i znaczącej poprawy ocen w szkole zyskują coś więcej – wiarę w siebie, radość z nauki i mniej stresu na koniec roku szkolnego.

Potwierdzają to też rodzice moich uczniów i uczennic (zweryfikowane opinie pochodzą z serwisu e-korepetycje):

Zapraszam na korepetycje z fizyki: